Бершадські лісівники врятували козулю

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time16.10.2019 15:57 categoryЗагальні новини
Справжня рятувальна операція розгорнулася минулої неділі на межі Бершадського та Тростянецького районів, між селами Баланівка й Ободівка. Небайдужі місцеві мешканці повідомили бершадським лісівникам про молоду козулю, яка застрягла в болоті посеред ставу та не могла з нього вибратися.
Щоб врятувати тварину, на місце події приїхали головний лісничий ДП «Бершадський лісгосп» В.А. Сташенко, лісничий Ободівського лісництва С.А. Білаш, районний мисливствознавець М.В. Ланецький, водій О.В. Дісяк. Оперативно зібрали людей, знайшли човен та захисні костюми. Спільними зусиллями молоду козулю витягли з болота на берег.
- Очевидно, кілька козуль переходили ставок, з якого випустили воду. На місці події було видно сліди трьох тварин, з яких дві таки змогли подолати перешкоду, - розповідає головний лісничий Володимир Сташенко. – Одній молодій козулі забракло сил, щоб вибратися з намуленого ставу самостійно. Добре, що люди оперативно повідомили лісівникам, і допомога тварині надійшла вчасно.
Врятовану козулю лісівники помили та оглянули. На щастя, ушкоджень на тілі тварини не виявлено, тому її того ж дня випустили на волю.