БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ: «У КАРПАТАХ БУЛИ, А ЛИСИХ ГІР НЕ БАЧИЛИ»

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time01.10.2018 10:46 categoryЗагальні новини
Колектив ДП «Бершадський лісгосп» почуває себе захищеним, має добру репутацію не лише у Бершадському та Тростянецькому районах, а й на Вінниччині. У цьому велика заслуга директора держлісгоспу М.В. Краснєєва, який розуміє, як важливо для гарної роботи об’єднати різних людей в одну злагоджену команду. Люди, які тут працюють, щиро вважають свій колектив другою родиною. Вони вміють ефективно господарювати і цікаво відпочивати. Дирекція та профспілка (голова профкому Л.Л. Загон) підтримують ініціативу працівників у проведенні змістовного та корисного дозвілля.
Нещодавно бершадські лісівники побували на екскурсії у Західній Україні. Відвідали гірськолижний курорт Буковель, який і восени чарівний своїми пейзажами. Варто було сюди приїхати, щоб лиш піднятися на підйомниках на гору і побачити Карпати, як на долоні, скупатися в озері Молодості, замилуватися місцем, яке славиться в усій Україні та за її межами. Також відвідали долину перців.
Другий день відпочинку бершадці присвятили поїздці на Закарпаття у село Велятино, відоме своїми лікувальними мінеральними джерелами термальних вод. Цей природній феномен не залишив байдужим навіть тих, хто був тут уже раніше. Температура води у басейнах становить 30-38 градусів, не залежно від пори року, при тому що зі свердловин вона надходить більш гарячою. За рахунок великого вмісту брому та йоду вода заспокійливо впливає на тіло людини.
Та, мабуть, найбільше вражень отримали бершадські лісівники від екскурсії стежками Довбуша. Гід повідав історичні факти з життя народного месника, розповів про його подвиги. Група пройшла по небезпечній ділянці вздовж скелястих схилів, побачила місця, де народні герої відстоювали свою свободу та незалежність.
Лісівники звернули увагу на умови, в яких тут ростуть дерева. Поміж камінням, на неймовірних крутосхилах, поруч із поваленим вітром стовбуром старого дерева зростає молоде. І ліс тут справді виглядає могутнім. 
«Сильно вразила місцевість, - ділиться враженнями І.Ф. Кравчук, інженер з охорони та захисту лісів ДП «Бершадський лісгосп». - Скелі, обриви, крутосхили, де ніхто ліси не рубає , бо туди не підступишся. В основному ліси на ділянках, які ми бачили, відновлюються природнім шляхом. Ми бачили лише одну ділянку значною площею, де ліс був звалений, але гід нам пояснив, що то наслідки природного стихійного лиха, а лісівники туди навіть не можуть підступитися, щоб прибрати звалені та поламані дерева. І лисих гір ми не спостерігали, лише стрімкі пишні смереки та знамениті полонини».
Лісівники повернулися додому, сповнені позитивних емоцій, пройнялися карпатською атмосферою та позитивним настроєм місцевого населення. Саме такий активний відпочинок сприяє фізичному та духовному оздоровленню, додає сил та наснаги трудитися, служити Його Величності Лісу.