Бершадські лісівники провели конкурси на кращий дитячий малюнок та твір на тему «ЛЮДИНА І ЛІС»

personАвтор:  Прес-служба ДП "Бершадський лісгосп"
access_time22.05.2019 14:26 categoryЗагальні новини
Завершився перший етап конкурсу на кращий дитячий малюнок та кращий дитячий твір на тему «Людина і ліс» серед школярів Бершадського району, який щорічно проводять лісівники ДП «Бершадський лісгосп» у рамках Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу – в твоїх руках».
Представити своє бачення взаємодії людини з лісом було запропоновано учням 1–4 класів усіх загальноосвітніх шкіл Бершадського району. Також могли висловити свої думки щодо проблем, які пов’язані з лісами нашої країни, запропонувати можливі шляхи їх вирішення, власні погляди на збереження та відтворення лісів у своїх творах учні 5–8 класів. 
Конкурсною комісією визначено кращі роботи, що відповідають критеріям оцінки малюнків та творів.
ПЕРЕМОЖЦЯМИ ПЕРШОГО ЕТАПУ КОНКУРСУ СТАЛИ:
- у номінації «Кращий малюнок»:
І місце – Марія Маценко, учениця 1 класу Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Учись любити ліс»;
ІІ місце – Анна Прудиус, учениця 4-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 за роботу «Ліс – легені планети. Бережіть ліс!»;
Богдан Каратнюк, учень 2 класу Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Майбутнє лісу у твоїх руках»;
ІІІ місце – Вероніка Шевчук, учениця 3-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №3 за роботу «Посади дерево – подаруй життя»;
Артем Розворук, учень 2 класу Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст. за роботу «Бережи зеленого друга»;
Вероніка Войтенко, учениця 3-А класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 за роботу «Наодинці з природою».

- у номінації «Кращий твір»:
І місце – Павло Чорнокульський, учень 5-Б класу Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. 
ІІ місце – Дарія Маценко, учениця 6 класу Сумівської ЗОШ І-ІІІ ст.;
ІІІ місце – Лада Сапожнікова, учениця 6-Б класу Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1.

Всього на конкурс було відібрано 110 малюнків та 18 творів. Серед них багато гарних, яскравих робіт. Діти за допомогою фарб, олівців, літературних художніх засобів розкривали своє бачення взаємодії людини з лісом, висловлювали своє занепокоєння проблемами лісів, пропонували шляхи їх вирішення. 
Конкурс дитячих малюнків та творів на тему «Людина і ліс» проводиться з метою підвищення рівня усвідомлення школярами ролі та значення лісу в житті людини, формування екологічної свідомості, ознайомлення їх з лісівничими та екологічними проблемами, розширення та поглиблення знань з основ лісівництва, виявлення обдарованої та талановитої молоді і залучення її до співпраці з лісівниками і лісгоспом. Переглядаючи роботи школярів, бершадські лісівники бачать результати лісівничо-просвітницької діяльності лісгоспу. 
Щиро вдячні всім учасникам конкурсу за небайдуже ставлення до природи, за вкладені творчість, любов і старання у кожну роботу. Щиро цінуємо це і віримо, що ті діти, які беруть участь у природоохоронних заходах, підготовці таких конкурсних робіт, все життя будуть небайдужими до природи та залишаться добрими та дбайливими до лісу і його мешканців.