Бершадські лісівники привітали школярів із святом останнього дзвоника

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time31.05.2019 19:44 categoryЗагальні новини
Лісівники Вінниччини активно співпрацюють з громадськістю, навчальними закладами, дітьми, батьками та педагогами, проводять зустрічі з підростаючим поколінням, здійснюють еколого-просвітницьку діяльність. З нагоди завершення навчального року лісівники ДП «Бершадський лісгосп» привітали учнів та вчителів, випускників та їхніх батьків та взяли участь в урочистостях, присвячених святу останнього дзвоника.
Директор Бершадського держлісгоспу М.В. Краснєєв разом із лісничим Бершадського лісництва С.Я. Горбенком взяв участь в урочистій лінійці у Флоринській ЗОШ І-ІІІ ступенів. М.В. Краснєєв подякував випускникам і молодшій зміні за плідну співпрацю та побажав успішних життєвих доріг.
Також бершадські лісівники привітали зі святом останнього дзвоника учнів Сумівської та Ободівської шкіл, Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 та  Бершадської ЗОШ І-ІІІ ст. №3.  На урочистих лінійках було нагороджено переможців першого етапу Всеукраїнського конкурсу на кращий дитячий малюнок і твір на тему «Людина і ліс», а також передані необхідні матеріали та методична література для обладнання екологічних класів та здійснення природоохоронної діяльності. В свою чергу керівники шкіл та педагогічні колективи висловили подяку за надану методичну допомогу, небайдуже ставлення до проблем освіти і розуміння важливості шкільного виховання.
Учнівські лісництва та учні загальноосвітніх шкіл Бершадського району – активні учасники всіх природоохоронних заходів та акцій. Школярі виконують велику роботу із збереження природи, охорони та захисту лісів, агітують доросле населення підтримувати ці ініціативи. 
Така вкрай необхідна виховна робота дає свої результати – багато випускників здобувають лісівничі спеціальності чи спеціальності природоохоронного спрямування, працюють у Бершадському держлісгоспі та в держлісгоспах України.