БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ ШКОЛЯРІВ ІЗ ПОЧАТКОМ НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time01.09.2017 16:50 category
Начальник Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства Анатолій Омелянович Бондар привітав учнів, педагогів, батьків, членів учнівських лісництв Вінниччини зі святом першого дзвоника. З ініціативи А.О. Бондаря держлісгоспи взяли активну участь у святі першого дзвоника 1 вересня.
З нагоди свята директор ДП «Бершадський лісгосп» Микола Володимирович Краснєєв і лісничий Сумівського лісництва Анатолій Олексійович Гуз взяли участь в урочистостях у Сумівській ЗОШ І-ІІІ ст. Гості побажали всім присутнім успіхів та нових звершень, зокрема вихованцям учнівського лісництва «Юні друзі лісу».
Привітали з початком нового року шкільну родину Флоринської ЗОШ І-ІІІ ст. Висловити подяку за співпрацю учнівському лісництву «Зелений світ», що діє на базі навчального закладу, завітав майстер лісу Бершадського лісництва Євген Ігорович Гончар. Молодий лісівник був вихованцем цього учнівського лісництва. Після закінчення Львівського лісотехнічного університету працював у Сумівському, а нині – в Бершадському лісництві. Два роки тому повернувся із зони проведення АТО, де відслужив 14 місяців, захищаючи Україну.
Наставники учнівського лісництва «Зелений світ» (директор В.І. Усатюк, наставник О.В. Макарчук, лісничий С.Я. Горбенко) виховують достойну лісівничу зміну. Школярі беруть участь у збиранні жолудя, посадці саджанців у розсаднику, прибирають території під закладку молодняка, розвішують шпаківні, допомагали в підготовці до еко-фестивалю в м. Бершаді. Більшість учнів, які є членами учнівського лісництва, входять до складу агітбригади «Екосіті», беруть участь у багатьох форумах, конкурсах, заходах та мають гарні результати і нагороди.
Лісничі та відповідальні працівники держлісгоспу привітали зі святом першого дзвоника школярів інших шкіл району. Також на урочистих лінійках вручили цінні подарунки.
ДП «Бершадський лісгосп» активно співпрацює з громадськістю, навчальними закладами Бершадського та Тростянецького районів, дітьми, батьками та педагогами, проводить зустрічі з підростаючим поколінням, здійснює еколого-просвітницьку діяльність. 
Учнівські лісництва та учні загальноосвітніх шкіл Бершадського району є досить активними учасниками різних природоохоронних акцій, ініційованих держлісгоспом. Загалом близько 3500 школярів брали участь у цьогорічній акції «Майбутнє лісу в - твоїх руках» та інших еколого-просвітницьких операціях.
Учні Флоринської та Сумівської шкіл є активними учасниками різних екологічних, лісівничих заходів. Після завершення навчання у школі багато хто обирає професію у лісогосподарській галузі чи за іншими спорідненими напрямками.