БЕРШАДСЬКІ ЛІСІВНИКИ ПРИВІТАЛИ КОЛЕКТИВИ РАЙГАЗЕТ З ДНЕМ ЖУРНАЛІСТА

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time06.06.2019 21:28 categoryЗагальні новини
Необхідною умовою успішної роботи лісівників є співпраця зі ЗМІ, зміцнення існуючих та налагодження нових зв’язків з громадськістю. За роки плідної співпраці між бершадськими лісівниками та колективами районних газет «Бершадський край» та «Тростянецькі вісті» завְ'язалася міцна дружба. Традиційно в День журналіста працівників редакцій привітав директор ДП «Бершадський лісгосп» Микола Володимирович Краснєєв.
М.В Краснєєв подякував журналістам за об’єктивне висвітлення діяльності лісівників, за інформаційну підтримку та небайдужість до долі лісу, побажав районним газетам зберегти міцні позиції в інформаційному просторі.
Також під час урочистостей було підбито підсумки фотоконкурсу «Бершадщина і світ», який на початку року оголосила редакція районної газети. В ньому брали участь аматори, професіонали не лише Бершадського району, але й сусідньої Кіровоградської області, з-за кордону. Серед переможців конкурсу у номінації «Руку дружби – природі» є і вихованці учнівського лісництва «Юні друзі лісу» Сумівської ЗОШ. Це гурток фотоаматорів «Фокус» станції юних техніків (керівник І. Тодосовська), яких привітав М.В. Краснєєв та нагородив цінним подарунком. 
Працівники держлісгоспу активно публікують в райгазетах матеріали, пов’язані з лісогосподарською діяльністю. В свою чергу і журналісти своїм гострим, але об’єктивним пером доносять до суспільства знання про ліс та пропагують важливість лісівничої праці, переконують людей у необхідності бережливого ставлення до довкілля та примноження дарів природи, що сприяє збільшенню довіри до професії лісівника.