Берека лікарська – червонокнижне дерево нашого краю

personАвтор:  Прес-служба ДП «Бершадський лісгосп»
access_time06.08.2019 19:19 categoryЗагальні новини
Глобальні зміни клімату та нашестя шкідників призводять до всихання як основних лісотвірних порід (ясеня, граба), так і інтродукованих (ялини, сосни). Лісівники Вінниччини, щоб створити високопродуктивні ліси майбутнього, висаджують стійкіші культури: горіх чорний, модрину європейську, дугласію та інші. Також для введення в лісові культури активно використовують береку лікарську, адже це аборигенна порода, яка чудово почувається в умовах цього краю. Чим же цікава ця рослина?
Берека лікарська - це дерево 10-20 м заввишки з родини Розових з темно-сірою корою, покритою тріщинами. Плоди береки дозрівають в кінці літа, вони їстівні, мають кисло-солодкий смак, який віддалено нагадує грушу.
У різних кліматичних поясах життя дерева коливається від 100 до 400 років. Між іншим, самі старші представники береки лікарської були зафіксовані на Поділлі України, на початку минулого століття. 
Цікавим є той факт, що в 1900 році на всесвітній виставці у Парижі береку було визнано “Найкрасивішим деревом світу”. 
Берека — гарне декоративне дерево, деревина якого коштує дорожче, ніж дуба, який є основної лісоутворюючою породою нашого краю. Використовується берека для виготовлення музичних інструментів, меблів і різних токарних виробів, адже її деревина досить тверда та щільна, добре полірується.
Широке використання береки лікарської стало причиною винищення цієї рослини. Нині берека лікарська занесена до Червоної книги майже 10 країн, в тому числі і України. 
Лісівники використовують береку як підгінну породу, яка допомагає сформувати дубові насадження. Під час планових рубок береку залишають, її насіння заготовляють і використовують для подальшого розмноження. Також берека є джерелом кормів для звірів та птахів. Плоди, що падають на землю, поїдаються мешканцями лісу. Гілками та листями береки також охоче ласують представники лісової фауни.
Назва дерева свідчить про лікувальні властивості цієї рослини. Хімічний склад і харчова цінність плодів вивчені мало, проте вже багато років ця рослина є цінною лікарською сировиною. Відомо, що наші пращури, українські козаки, настоєм кори береки лікували рани, отримані у боях. Ягоди та відвари з листя застосовувались при лікуванні холери та дизентерії у минулому, зараз використовуються як протидіарейний, сечогінний, протизапальний, протидіабетичний засоби. Також береку рекомендовано для лікування кишкового тракту, бронхів та як відхаркувальний засіб.
Вихованці Сумівського учнівського лісництва «Юні друзі лісу» проводять дослідницьку роботу з вирощування посадкового матеріалу береки лікарської в Бершадському лісництві. Разом із наставниками із ДП «Бершадський лісгосп» юні лісівники досліджують підготовку насіння береки лікарської до висівання різними способами, визначають, який із них дасть найвищий відсоток виходу сіянців. 
Бершадські лісівники охоче діляться власним досвідом вирощування береки, всіляко заохочують юних дослідників. Така робота захоплює школярів, розширює їхні знання про загадковий світ природи, допомагає їм на практиці зрозуміти, наскільки нелегкою та відповідальною є праця лісівників, які щоденно вкладають свої сили у створення високоякісних лісів для майбутніх поколінь.