Людмила Іванівна - професійна бджолярка пасіки Соболівського лісництва - не боїться такої нетипової для жінки роботи

Бджолярі ДП «Гайсинський лісгосп» заготовляють цілющий лісовий мед

personАвтор:  Прес-служба ДП «Гайсинський лісгосп»
access_time07.08.2018 08:29 categoryЗагальні новини
Хто не знає укусу бджіл, той не знає смаку меду – це добре знають бджолярі ДП «Гайсинський лісгосп». Є представники й такої професії у підприємстві, адже лісгосп не лише створює високоякісні лісові культури, а й ефективно використовує інші ресурси лісу.
У лісгоспі є дві пасіки, що знаходяться у Соболівському лісництві і на території базового лісорозсадника. За даними весняного обліку, у вуликах нараховується 79 бджолосімей, за якими пильно доглядають бджолярі.  Бернадська Людмила Іванівна працює у Соболівському лісництві на такій рідкісній для жінки посаді протягом 5 років. А Кобзар Олександр Миколайович займається бджільництвом у лісгоспі аж 13 років!
На сьогоднішній день з обох пасік вони викачали 400 кг меду, за планом заготівлі має бути заготовлена 1 тонна цілющого  солодкого продукту. У минулому році гайсинськими бджолярами було заготовлено майже 1,5 тонни меду, сума від реалізації якого становила 53,6 тис. грн.
Пасіки знаходяться на території лісових насаджень, де цвіте багато медоносів, наприклад, звіробій, іван-чай і навіть осет. Тому лісовий мед вважають надзвичайно корисним і оздоровлюючим!