Гайсинські лісівники вітають із 75-річчям Кривого Миколу Васильовича

personАвтор:  пресслужба
access_time01.06.2021 17:41 categoryПривітання
Сьогодні свій славний ювілей, 75 років від дня народження, святкує Кривий Микола Васильович, директор ДП «Гайсинський лісгосп» у 1986-2003 роках.
 Колеги та друзі знають Миколу Васильовича як лісівника-професіонала, який все свідоме життя віддав служінню лісу, справедливого керівника, відповідального наставника, чудового і щирого товариша, справжню людину!
Народився ювіляр 1 червня 1946 року в с. Гранів Гайсинського району Вінницької області в сім’ї службовців. Батько Василь Йосипович працював у лісівничій галузі, мати Ганна Андріївна працювала вчителькою.
Після закінчення Гранівської середньої школи вступає до школи водіїв Добровільного товариства сприяння армії, авіації й флоту (1961-1964 рр.), після завершення якої працює водієм у колгоспі ім. Леніна с. Гранів (1964-1965 рр.).
Вересень 1965 р. – червень 1968 р. – дійсна строкова служба в Радянській армії (Прикарпатський військовий округ).
Після демобілізації незначний час (червень-жовтень 1968 р.) працює робітником у Гранівському лісництві Гайсинського лісгоспзагу. Але покликання усього життя і батьківський приклад лісівничої справи перемагають, і в 1968 році Микола Васильович вступає до Української сільськогосподарської академії (м. Київ), факультет «Лісове господарство», який закінчує в 1973 році, отримавши спеціальність інженера лісового господарства.
Створює сім’ю, одружившись із Надією Іванівною, з якою виховали двох доньок – Людмилу та Наталю.
З липня 1973 року до квітня 1974 року молодий спеціаліст за направленням працює на посаді помічника лісничого Ладижинського лісництва.
У 1974 – 1975 роках – старший інженер лісових культур Гайсинського лісгоспзагу.
Три роки (1975 – 1978 рр.) працює інструктором організаційного відділу Гайсинського райкому Компартії України.
У квітні 1978 року повертається в лісове господарство на посаду старшого інженера лісових культур Гайсинського лісгоспзагу. У жовтні 1981 року переведено на посаду лісничого Гайсинського лісництва.
З початку 1986 року і до серпня 2003 року в професійному лісівничому житті Миколи Васильовича відповідальна та важлива віха – робота на посаді директора Гайсинського держлісгоспу. З серпня 2003 року до червня 2004 року – заступник директора ДП «Гайсинський лісгосп».
Сьогодні Микола Васильович перебуває на заслуженому відпочинку. Це період у житті, коли людина після довгих років відповідальної та напруженої роботи має можливість присвятити себе своїм захоплення, віддавати час рідним і близьким, насолоджуватися життям у його неплинній красі кожного дня.
75 років прожито немарно, адже це роки, присвячені роботі, сім’ї, обов’язкам. Це роки, які викристалізували у характері твердість переконань, уміння цінувати найдорожчих, життєвий досвід, оптимізм.
Бажаємо ювілярові добра і миру, довгих років життя, упевненості у майбутньому, відмінного настрою, щастя, радості, світла та любові. Нехай кожен день радує незвичайними відкриттями, приємними зустрічами та позитивними емоціями. Нехай поруч будуть надійні друзі та люблячі рідні. З роси і води Вам, Миколо Васильовичу! Многая літа!
З повагою трудовий колектив ДП «Гайсинський лісгосп»