1,7 млн. шт. майбутніх дерев та кущів виростили цього року гайсинські лісівники

personАвтор:  Прес-служба Вінницького ОУЛМГ
access_time05.11.2018 15:00 categoryЗагальні новини
Щорічно кожної осені фахівці лісового господарства проводять облік і оцінку якості насаджень, які не переведені в покриту лісом площу, облік сіянців у лісових розсадниках, теплицях, шкілках, декоративного матеріалу, згідно з технічними вимогами та стандартами.
На часі – завершення процесу осінньої  інвентаризації лісових культур у ДП «Гайсинський лісгосп». У результаті проведеної осінньої  інвентаризації 2018 року лісових культур на землях ДЛФ, захисних насаджень та посівів у лісорозсаднику таких, які загинули,  не виявлено. Приживлюваність лісових культур першого, другого та третього років вирощування в ДЛФ складає 89% (при  плановій нормі 85%), приживлюваність захисних насаджень 81% (при плановій 79%).       
На базовому лісорозсаднику вирощено 1 млн. 701 тис. штук стандартного посадкового матеріалу та укорінених живців. Це сіянці та саджанці 52 основних лісоутворюючих порід та 33 декоративних породи.
При проведенні  інвентаризації лісових культур по підприємству було переведено 113 га в ДЛФ та 50 га захисних насаджень у покриті лісовою рослинністю землі.
Кращих результатів у лісокультурному виробництві досягли колективи Ладижинського  лісництва (лісничий Семененко Р.П.), Басаличівського лісництва (лісничий Швець А.В.), Гайсинського лісництва (лісничий Латюк П.О.).