Друга лісовпорядна нарада ДП "Гайсинський лісгосп"

друга лісовпорядна нарада ДП "Жмеринський лісгосп"

Друга лісовпорядна нарада з розгляду основних положень проекту організації і розвитку лісового господарства ДП «Жмеринський лісгосп» відбудеться 14 листопада 2022 року о 10.00 годині в приміщенні ДП «Жмеринський лісгосп» за адресою Вінницька обл., м. Жмеринка, вул. Барляєва, 31.

Зауваження і пропозиції до матеріалів лісовпорядкування направляти до ДП «Жмеринський лісгосп» на електронну адресу gl-forester@ukr.net, або на поштову адресу 23100, м. Жмеринка, вул. Барляєва, 31

друга лісовпорядна нарада, Іллінецький лісгосп

  Друга лісовпорядна нарада ДП "Тульчинське ЛМГ"

  07 листопада 2022 року о 10.00 годині в приміщенні Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства  за адресою м. Вінниця, вул. Пирогова, 26 відбудеться друга лісовпорядна нарада  з розгляду основних положень проекту організації і розвитку лісового господарства ДП «Тульчинське лісомисливське господарство».

  Зауваження і пропозиції до матеріалів лісовпорядкування направляти   на електронну адресу: lisovui_tlmg@remove-this.ukr.net 

  або на поштову адресу:   м.Тульчин, вул. Відродження, 36

  22 вересня 2022 року 0 10.00 годині в приміщенні державного підприємства «Вінницький лісгосп» за адресою м.Вінниця, вул. Пирогова, 26 відбудеться друга лісовпорядна нарада  з розгляду основних положень проекту організації і розвитку лісового господарства ДП «Вінницький лісгосп».

  Зауваження і пропозиції до матеріалів лісовпорядкування направляти   на електронну адресу: vinlisgosp@ukr.net

  або на поштову адресу:   м.Вінниця, вул. Пирогова, 26

  09 серпня 2022 року 0 10.00 годині в приміщенні державного підприємства «Вінницька ЛНДС» за адресою м.Вінниця, вул. Максимовича, 39 відбудеться друга лісовпорядна нарада  з розгляду основних положень проекту організації і розвитку лісового господарства ДП «Вінницька ЛНДС».

  Зауваження і пропозиції до матеріалів лісовпорядкування направляти   на електронну адресу:    vinforvn@ukr.net

  або на поштову адресу:   м.Вінниця, вул. Максимовича, 39

   
   
  з питаннями, пропозиціями звертайтеся на електронну адресу:   i.v.melnik@ukr.net